Hjem NTG Bergen Ansatte ved NTG Bergen

Ansatte ved NTG Bergen

Kontakt NTG Bergen

Besøksadresse:

Brann stadion, Kniksens Plass 1, 5063 Bergen

Postadresse:

Postboks 3004 Tveitevannet, 5825 Bergen

E-post:

bergen@ntg.no

Snorre Loeng

Rektor / daglig leder
E-post: Snorre.Loeng@ntg.no
Telefon: 975 06 340

Jan Stankiewicz
Toppidrettssjef
E-post: Jan.Stankiewicz@ntg.no
Telefon: 904 76 049

Silje Mjeldheim

Kontaktlærer VG1, matematikk og naturfag

E-post: silje.mjeldheim@ntg.no

Silje Hegna Borgen

Kontaktlærer VG1 norsk og engelsk

E-post: silje.hegna.borgen@ntg.no

Jonas Hestetun

IKT ansvar og engelsk

E-post: Jonas.Hestetun@ntg.no

Tone Gunn Solsvik

Lærer samfunnsfag 

E-post: Tone.Gunn.Solsvik@ntg.no

Kjersti Tysse Plätzer

Lærer tysk

E-post: Kjersti.Tysse.Platzer@ntg.no

Knut Wik Opheim

Lærer tysk

E-post: KnutWik.Opheim@ntg.no

Rita Hauge

Lærer spansk

E-post: rita.hauge@ntg.no