Ærlighet
Respekt
Entusiasme

 
 
 
Du er her: Forside  / Geilo  / Nyheter

Ny WC seier til Ronny Hafsås

Etter å ha fulgt nøye med Eldar Rønning og Martin J Sundby, gjennomførte Ronny en solid skøyteetappe og sendte Petter Northug jr ut på ankeretappen. Petter hang godt med til "danskebakken" før han viste hvem som har verdens beste rykk. Russeren Ilia Chernousov hadde ingen mulighet til å følge fra "gratishaugen" og inn.

http://www.langrenn.com/-vaart-beste-vaapen-i-stafett.4655824-1743.html

Ronny vurderer å droppe skiskyting. 
Han bestemmer seg før jul om han går for OL-langrenn.

Med tanke på OL i skiskyting blir mye bestemt før jul, så jeg må nok ha veldig gode resultater der før jul for å være aktuell, sier Ronny Hafsås til NRK.

Hafsås er høyaktuell for en plass i langrennstroppen til OL etter to langrennseire på Beitostølen i helga. Kombinasjonen mellom langrenn og skiskyting er ikke lett, da er det bedre å gjør et valg.
- Jeg kunne nok vært enda bedre i langrenn hvis jeg hadde satset mindre på skiskyting.

 

http://www.nrksport.no/langrenn/1.6877584

 
 
Samarbeidspartnere

 

 
 
Samarbeidspartnere
 
NTG i media
Norges Toppidrettsgymnas | Hans Burums vei 30 | 1357 Bekkestua | Tlf.: 67 10 15 60 | Faks: 67 10 15 61 | E-post: ntg@ntg.no
NTG-U | Hans Burums vei 30 | 1357 Bekkestua | Tlf.: 67 10 15 82 | Faks: 67 10 15 61 | E-post: ntgu@ntg.no
Nettstedskart